• Головна
  • Україна
  • Новим керівником Держспецзв’язку став військовий Юрій Мироненко

Новим керівником Держспецзв’язку став військовий Юрій Мироненко

Уряд призначив нового керівника Держспецзв’язку, фото «Української правди»

До призначення на посаду голови Держспецзв’язку Юрій Мироненко був командиром роти ударних дронів

Кабінет Міністрів призначив військовослужбовця, командира ударної роти БпЛА Юрія Мироненка на посаду Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ). Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у п’ятницю, 1 грудня.

Як пише Forbes, новий голова анонсував, що найближчим часом представить план розвитку ДССЗЗІ, та наголосив, що його робота буде побудована на нульовій толерантності до корупції та максимальній ефективності установи.

Новий очільник Держспецзв’язку Юрій Мироненко у 2019 році уклав контракт та долучився до тероборони. З початку повномасштабного вторгнення він воював у складі 112 бригади тероборони Києва. Пізніше обійняв посаду Заступника начальника штабу 129 батальйону 112 бригади. Після цього очолив Відділ по роботі з добровольчими формуваннями територіальних громад 112 бригади. Нагороджений нагрудним знаком «Срібний хрест».

До призначення він був командиром ударної роти БпЛА, яка працює на Запорізькому напрямку.

Закінчив Міжнародний науково-технічний університет імені Юрія Бугая (1994–2000 рр.) Здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «Менеджмент» та ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародна економіка».

Кар’єру розпочинав у банківській сфері. Обіймав керівні посади в структурних підрозділах ПРАВЕКС БАНК, UKRSIBBANK BNP Paribas Group тощо. З 2008 до 2010 року працював фінансовим директором Концерну Стирол, який займається виробництвом добрив і азотних сполук. З 2010 до 2015 року працював на посаді генерального директора ТОВ «Даймонд Сфір Груп», яке вело діяльність у сфері ІТ, логістики, будівництва, аграрного господарства тощо.

З 2014 року — директор, а з 2016 до жовтня 2023 року — Голова Правління Інституту суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) — неурядового аналітичного центру, що супроводжує реформи в Україні.

Колишній очільник Юрій Щиголь близько трьох років очолював Держспецзв’язку. 20 листопада його звільнили й вручили підозру. НАБУ стверджує – керівництво держоргану зі спільниками заволоділи 62 млн грн на закупівлі програмного забезпечення.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності