• Головна
  • Україна
  • Україна розпочала серійне виробництво вітчизняних «Шахедів»

Україна розпочала серійне виробництво вітчизняних «Шахедів»

Україна розпочала серійне виробництво вітчизняних «Шахедів»

Виробляють БПЛА на державному заводі

Україна виробляє десятки дронів на місяць, які є аналогами іранських безпілотників “Шахед”, повідомив 16 листопада під час щорічних зборів Європейської Бізнес Асоціації міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін. Про це повідомив Forbes.

За словами Камишіна, наразі саме оборонна галузь робить значний внесок у зростання економіки країни і в майбутньому має стати її головним сектором. «Починаючи з того, що називають «українським «Шахедом», ми не кажемо назву цього продукту, але вийшли на серійне виробництво його і зараз (виробляємо) десятки на місяць, продовжуючи багатьма іншими позиціями, які ми раніше виробляли зовсім мало, а зараз маємо пристойні цифри», – сказав міністр.

Він додав, що кратне зростання виробництва не завжди задовольняє уряд і він прагне десятиразового зростання. Міністр зазначив, що не йдеться про інтеграцію бізнесу з «Укроборонпромом», адже держзаводи працюють, а інвестори розвивають приватний сектор. «Український «Шахед» з’явився саме на державному заводі», – сказав міністр.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності