• Головна
  • Україна
  • Міський голова Коломиї вимагає вибачень від телеканалу ТЕТ і творців серіалу “Встигнути до…”

Міський голова Коломиї вимагає вибачень від телеканалу ТЕТ і творців серіалу “Встигнути до…”

Міський голова Коломиї вимагає вибачень від телеканалу ТЕТ і творців серіалу “Встигнути до…”

Мешканців міста обурив образ однієї з героїнь серіалу, яка грає мешканку Коломиї

Міський голова Коломиї Богдан Станіславський закликав керівництво телеканалу ТЕТ і авторів скандального серіалу “Встигнути до” попросити вибачення у жителів Коломийської громади за спотворення образу мешканця цього міста. Про це він написав у Фейсбук. Особливе обурення в мера і мешканців Коломиї викликав образ однієї з героїнь цього серіалу, дівчини-коломиянки на ім’я Люба, яка зображена в карикатурному, гротескному образі людини «з села».

«Цей образ побудований на найгірших традиціях зображення російською пропагандою українців, однозначно не співвідноситься з жителями Коломиї. Якщо автори серіалу вже так сильно хотіли створити персонажа з Коломиї, то необхідно було б поцікавитись специфікою та особливостями життя в нашому місті, яких у нас дійсно багато. Вони не такі примітивні, низькосортні та русифіковані, а самобутні та унікальні”, - зазначив Богдан Станіславський.

За словами міського голови, він готує офіційного листа до телеканалу «ТЕТ» та авторів серіалу з вимогою у якнайкоротший термін публічно перепросити за спотворення, стереотипізацію та приниження образу людини – уродженця Коломиї. Він також вважає, що серіал має бути вилученим з інтернет-мережі та більше не транслюватись на телебаченні.

Критика у сторону замовників та авторів серіалу цілком виправдана. Тому сподіваюсь на їхню швидку та правильну реакцію”. - зазначив міський голова.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності