• Головна
  • Україна
  • Львівські будівельники відновлять житло мешканцям ще 13 населених пунктів Херсонщини

Львівські будівельники відновлять житло мешканцям ще 13 населених пунктів Херсонщини

Львівські будівельники відновлять житло мешканцям ще 13 населених пунктів Херсонщини

Загалом у цих населених пунктах ремонту потребують 246 об’єктів.

Будівельні бригади зі Львова допоможуть відремонтувати помешкання у 13 селах Херсонської області.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

У трьох населених пунктах Херсонської області зі середини липня в межах програми «Пліч-о-пліч» працюють будівельні бригади зі Львівщини. Відтак за цей час у селах Нова Зоря, Таврійське та Біла Криниця відремонтували з пів сотні приватних житлових будинків, роботи досі тривають,

Натомість т.в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської ОВА Роман Дуля розповів, що, до прикладу, у с. Нова Зоря ремонту потребують понад 50 об’єктів різних напрямів, у с. Таврійське – 151, у Білій Криниці – 104.  «Це і поточний ремонт, капітальний ремонт, частково пошкоджене або зруйноване житло. Сьогодні у Новій Зорі та Таврійському працюють по 2 бригади, у Білій Криниці – одна.  Усі будматеріали привозять зі Львівщини. Першочергово ремонтуємо пошкоджені домівки, в яких живуть люди, а також житло в яке після завершення робіт можуть повертатися мешканці», – розповів Роман Дуля.

Роботи з поточного ремонту у помешканнях трьох населених пунктів планують завершити до кінця жовтня-початку листопада цього року. Також, як було заявлено, згідно з Програмою  «Пліч-о-пліч» Львівська ОВА взяла під патронат ще 13 населених пунктів Херсонщини.

Окрім трьох зазначених вище, відновлюватимуть помешкання у селах Миролюбівка, Надеждівка (Білозерська громада), Східне, Загорянівка, Музиківка, Висунці (Музиківська громада), П’ятихатки, Красносільське, Садок, Стариця, Кучерське, Нова Кубань, Борозенське (Борозенська громада). Загалом у цих населених пунктах ремонту потребують 246 об’єктів.

Нагадаємо, у липні Львівщина долучилася до національної ініціативи «Пліч-о-пліч». Це ініціатива допомоги регіонів України у відновленні деокупованих і постраждалих від агресії росії громад. Херсонщина, як один з найбільш постраждалих регіонів, стала пілотним майданчиком для реалізації цього проєкту.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності