• Головна
  • Україна
  • Ексдепутату-зраднику, який ходив на ток-шоу до Скабєєвої, повідомили про підозру

Ексдепутату-зраднику, який ходив на ток-шоу до Скабєєвої, повідомили про підозру

Ексдепутату-зраднику, який ходив на ток-шоу до Скабєєвої, повідомили про підозру

Служба безпеки зібрала докази державної зради з боку колишнього народного депутата України Сергія Поліщука, який переховується за кордоном

СБУ повідомила про підозру ексдепутату-зраднику, який за гроші ФСБ заперечував існування України на ток-шоу Скабєєвої.

Про це пишуть на сторінці Служби безпеки України.

До початку повномасштабного вторгнення Росії він регулярно відвідував Москву для участі в ефірах російської пропагандистки Ольги Скабєєвої.

“Під час виступів на її ток-шоу «60 минут» екснардеп підтримував агресивну політику Кремля, публічно заперечував існування Української державності та поширював ворожі наративи про наявність між українцями ідеологічного протистояння”, - йдеться у повідомленні.

За це отримував значну грошову винагороду від представників країни-агресора. Щоб замаскувати «транзакцію», її організатори з Росії проводили платіж через фінустанови третіх країн.

Екснардеп координував свою підривну діяльність з представниками ФСБ, від яких одержував гроші за участь у російських телепроєктах.

На підставі зібраних доказів Поліщуку повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 1 ст. 111 (державна зрада);
  • ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Санкція статей передбачає покарання до 15 років позбавлення волі.

Експосадовець переховується від правосуддя за кордоном. Тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності.

Довідково:

Сергій Поліщук - народний депутат України 5-го скликання з 25 травня 2006 до 23 листопада 2007 від «Блоку Юлії Тимошенко», № 117 в списку. На час виборів: заступник директора ТОВ «КАС» (м. Київ), безпартійний. Член фракції «Блоку Юлії Тимошенко» (з травня 2006). Член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з липня 2006), Перший заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з червня 2007), голова підкомітету з питань нафтової промисловості і нафтопродуктозабезпечення.

  • 2006-2007, радник першого віцепре’єра,
  • 2006-2010 радник Міністра молоді і спорту,
  • 2010-2014 радник Міністра фінансів.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності