• Головна
  • Україна
  • Змушувала співати гімн Росії: очільниці “міносвіти” у Мелітополі повідомили про підозру

Змушувала співати гімн Росії: очільниці “міносвіти” у Мелітополі повідомили про підозру

За тотальну русифікацію українських шкіл в тимчасово окупованій частині Запоріжжя колаборантка отримала у Росії «орден дружби» від Путіна

СБУ повідомила про підозру очільниці окупаційного «міносвіти» у Мелітополі, яка змушує школярів співати гімн РФ.

Про це пишуть на сторінці Служби безпеки України.

Служба безпеки зібрала доказову базу на колаборантку Олену Шапурову – очільницю окупаційного «міністерства освіти Запорізької області» у тимчасово захопленій частині регіону.

На цій «посаді» вона виконує завдання Росії щодо «переформатування» роботи місцевих навчальних закладів за російськими «стандартами».

Для цього зловмисниця розпорядилась знищити українські підручники та повністю «переписати» освітню програму з історії України на користь окупантів.

Крім того, Шапурова змушує вчителів разом зі школярами співати гімн країни-агресора під час «навчального» процесу, а також у ході відзначення «пам’ятних» дат РФ.

За тотальну русифікацію українських шкіл в тимчасово окупованій частині Запоріжжя колаборантка отримала у Росії «орден дружби» від Путіна.

За даними слідства, Шапурова добровільно пішла на співпрацю з ворогом одразу після захоплення Мелітополя. Тоді вона очолювала один з міських коледжів і однією з перших підтримала російських загарбників.

За це її призначили до складу місцевої окупаційної адміністрації РФ, де вона очолила «освітню» сферу.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Шапуровій про підозру за у колабораційній діяльності.

Оскільки вона перебуває на тимчасово окупованій частині півдня нашої держави, тривають комплексні заходи для притягнення зловмисниці до відповідальності.

Додамо, у Львові судили вчительку з Горлівки за колабораційну діяльність.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності