• Головна
  • Україна
  • Присвоїв кошти на ЗСУ: у Лондоні спалахнув скандал між організатором благодійної вечері та співачкою Іриною Федишин

Присвоїв кошти на ЗСУ: у Лондоні спалахнув скандал між організатором благодійної вечері та співачкою Іриною Федишин

Присвоїв кошти на ЗСУ:  у Лондоні спалахнув скандал між організатором благодійної вечері та співачкою Іриною Федишин

Наступного дня, після вечері, на концерт у Лондоні з’явився знову горе-організатор

У Лондоні після благодійної вечері української співачки Ірини Федишин скандал.

Як повідомила співачка, організатор заходу привласнив кошти, які глядачі оплатили за квитки.

Вона зазначила, що організатор благодійної вечері у Лондоні, Микола Левченко не віддав жодного фунта від продажу квитків на благодійну вечерю, яка була спрямована на допомогу ЗСУ.

«Хочу зразу заспокоїти усіх людей, які донатили і купляли лоти цього вечора. Ці кошти, а це 3720 £, з тяжкою бідою і скандалами вдалося забрати і вони всі підуть на ЗСУ. Але нам прийшлося розшукувати людей, які донатили і передавали кошти цьому організатору. Натомість він частину донатів приховував, і тільки тоді, коли ми знайшли людину особисто, яка задонатили і передала Левченко ці кошти, він сказав, що справді все отримав, але забув віддати», — написала артистка в Instagram.

За словами Федишин, наступного дня, після вечері, був концерт у Лондоні, куди з’явився знову цей горе-організатор.

«Сказав, що йому треба звіт від продажу лотів на концерті і ми маємо йому віддати не тільки проценти від продажу квитків на концерт, але ще й проценти від проданих лотів. Ми намагалися пояснити Миколі, що кошти, які люди донатять на ЗСУ на аукціонах ідуть виключно на ЗСУ. Але його це мало що цікавило. Адже він, без нашого погодження, прилетів з Дубліна, де проживає, в Англію на захід зі своєю сім’єю. І йому потрібно було закрити всі свої витрати на вікенд у Лондоні: на авіапереліт, готель і харчування за рахунок коштів людей, які прийшли на концерт і задонатили на ЗСУ», — зазначила деталі артистка.

Вона додала, що так званий «організатор», не поніс жодних витрат для команди співачки. Квитки на літак, готель, харчування, виготовлення віз, реклама заходів — все це оплачували самостійно, за власні кошти, які мали б повернутися з продажу квитків.

«Стосовно коштів, які люди задонатили за лоти на концерті у Лондоні. Ці кошти ми всі отримали (окрім 400 £, які ще надсилають) і вони всі підуть на ЗСУ. На даний час кошти від продажу квитків за благодійну вечерю і концерт, який відбувся у Лондоні ми ще не отримали. Разом з Миколою Левченко, допомагав організовувати благодійну вечерю Ігор Березовський. Сподіваємося на його порядність і що він вирішить це питання. Сам концерт у Лондоні організовував також ще білетний оператор. Поки що претензій до оператора не має. Чекаємо на надходження коштів від концерту», — написала Федишин.

Нагадаємо, на конкурсі Євробачення 2022, представник Польщі Ochman, від українського журі отримав 0 балів. Ірина Федишин у соєму Інстаграм одразу написала, що вся ця ситуація їй дуже неприємна та виклала фото, де показала, що, начебто, Польщі поставила 10.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності