• Головна
  • Україна
  • СБУ викрила зловмисників, які хотіли вкрасти у держави газу на 100 млн грн

СБУ викрила зловмисників, які хотіли вкрасти у держави газу на 100 млн грн

СБУ викрила зловмисників, які хотіли вкрасти у держави газу на 100 млн грн

Ділки налагодили розкрадання блакитного палива для його подальшого продажу третім особам

Служба безпеки спільно з Бюро економічної безпеки викрила масштабну схему розкрадання природного газу, який належить ТОВ «Оператор газотранспортної системи України». До оборудки причетний менеджмент приватної компанії, яка займається продажем блакитного палива. Загальна вартість арештованої сировини ставить майже 100 млн грн.

Про це повідомили в СБУ.

Так, ділки здійснили незаконний відбір газу у державного монополіста внаслідок використання підроблених документів. Водночас правоохоронці заблокували реалізацію злочинної схеми. За матеріалами Служби безпеки суд арештував майже 3,5 млн м³ природного газу вартістю майже 100 млн грн, який комерсанти викрали у держави.

За даними слідства, ділки налагодили розкрадання блакитного палива для його подальшого продажу третім особам.

«Для здійснення оборудки її організатори подали Оператору ГТС підроблені банківські гарантії виконання зобов’язання на загальну суму 195 млн грн, що дало змогу закачати природний газ в газосховища без фактичного розрахунку за сировину», - йдеться у повідомленні.

Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності у межах кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Нагадаємо, Служба безпеки та БЕБ продовжують розслідувати корупційні схеми колишнього менеджменту ПАТ «Укрнафта» і ПАТ «Укртатнафта».

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності