У Львові пройшла традиційна хода звіздарів: фоторепортаж

У Львові пройшла традиційна хода звіздарів: фоторепортаж

Львів'яни та гості міста могли побачити близько 80 різноманітних різдвяних зірок

У Львові відбувся фестиваль "Спалах різдвяної звізди" та пройшла традиційна хода звіздарів.

Цього року львів'яни та гості міста мали змогу побачити близько 80 різноманітних різдвяних зірок.

Серед учасників ходи були представники Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького, учні шкіл, які брали участь у майстеркласах з виготовлення зірок,  вихованці Родинного дому "Покрова", учасники товариства "Кіш", а також звіздарі з міста Соснівка, що на Львівщині.

Деякі учасники приходять на ходу щороку від самого початку фестивалю у 2008 році.

"Я долучилася ще до найпершого майстеркласу з виготовлення різдвяних звізд і кожного року беру участь у ході. Також майже щороку створюю нові зірки. Цього разу я з зіркою, яка представляє українську вишивку", — розповіла Lviv.Media учасниця ходи Оксана Добуш. 

Пройшла хода від площі Музейної аж до Львівського Національного Академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. На площі Ринок біля різдвяної шопки звіздарі навіть встигли заколядувати з мером Андрієм Садовим. Він пригостив колядників пампухами та іншими солодощами.

"Найголовніше, що цього року ми створили 6 великих звізд за зразками майстра Володимира Шагала", — розповіла Lviv.Media завідувачка культурологічного відділу та організаторка фестивалю різдвяних звізд Надія Дзвоник.

До речі, саме зірки цього майстра поклали початок щорічній ході звіздарів у Львові, адже знайшовши його незвичну різку у фондах Шевченківського гаю Надія Дзвоник вирішила започаткувати фестиваль різдвяних звізд.

Цього року відтворити зірки за ескізами Володимира Шагала вдалося, бо нещодавно син майстра — Ігор Шагало презентував музею ескізи звізд, які батько не встиг втілити у життя.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності