• Головна
  • Світ
  • Польща надасть пропозиції до угоди про "транспортний безвіз" між ЄС та Україною

Польща надасть пропозиції до угоди про "транспортний безвіз" між ЄС та Україною

Польща надасть пропозиції до угоди про "транспортний безвіз" між ЄС та Україною

Україну запрошують до співпраці у цьому процесі

Польща готується запропонувати зміни до угоди про так званий транспортний безвіз між ЄС та Україною та запрошує Україну до співпраці у цьому процесі. Про це йдеться у комюніке польського Міністерства інфраструктури після зустрічі з українською стороною пише “Європейська правда”.

18 січня заступник міністра Павел Ганчарж спілкувався з послом України Василем Зваричем про наступні кроки для втілення домовленостей, досягнених 16 січня між Мінінфраструктури і протестуючими польськими перевізниками, які кілька місяців блокували низку КПП на кордоні.

Заступник міністра інфраструктури Павел Гарчарж також повідомив співрозмовника, що Польща невдовзі подасть свої пропозиції для змін угоди про лібералізацію перевезень між ЄС та Україною і запросив українську сторону до співпраці. Заступник міністра наголосив, що дії Польщі у цьому напрямку спрямовані на створення сприятливих умов для обох сторін",  – йдеться у повідомленні. 

Додамо, після домовленості з урядом польські перевізники ввечері 16 січня повністю зняли блокаду кордону, протест призупиниться до березня. Головною вимогою польських перевізників було відновлення системи дозволів для українських водіїв.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності