• Головна
  • Світ
  • Щоб не допустити війну за межами України: НАТО може розмістити до 300 тисяч військових на кордоні з РФ

Щоб не допустити війну за межами України: НАТО може розмістити до 300 тисяч військових на кордоні з РФ

НАТО
Фото: Freepik

Військове керівництво країн НАТО має подати оновлені регіональні плани оборони

У НАТО обговорюють необхідність посилення східних кордонів з РФ за рахунок накопичення техніки та військового контингенту до 300 тисяч солдатів, це має унеможливити розширення Росією війни за межі України.

Про це пише Politico.

За інформацією видання, НАТО планує зупинити РФ, якщо вона надумає розширити війну за межі України. Тому в Альянсі заговорили про укріплення своїх східних рубежів та необхідність направити на лінію кордону до 300 тисяч військовослужбовців.

Зазначається, що такі дії потребують від 30 членів НАТО координації і великих зусиль, щоби вони надали солдатів, місця для тренувань, велику кількість зброї, спорядження та боєприпасів.

Однак із погодженням дій, наголошує видання, можуть виникнути складнощі, оскільки багато країн Альянсу занепокоєнні недостатніми власними запасами боєприпасів, поповнення яких вимагає часу і фінансів.

Як пише Politico, військове керівництво країн НАТО має подати оновлені регіональні плани оборони. Посадовці Альянсу висувають ідею, що його кордони з РФ мають охороняти до 300 тисяч військових, повідомляє видання.

Зазначається, що перший ешелон військ НАТО може складатися з близько 100 тисяч солдатів, готових до висування протягом 10 днів. До його складу можуть входити військові з Польщі, Норвегії, Естонії, Латвії і Литви.

Другий ешелон військ, пише видання, підтримуватиме цих солдатів, готових до розгортання протягом 10-30 днів з таких країн, як Німеччина.

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський заявляв, що війна в Україні запустила процеси перезавантаження НАТО.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності