• Збірна України здобула мінімальну перемогу над Мальтою у відборі на Євро-2024

Збірна України здобула мінімальну перемогу над Мальтою у відборі на Євро-2024

Збірна України здобула мінімальну перемогу над Мальтою у відборі на Євро-2024

Перемогу приніс гол із пенальті Віктора Циганкова

У понеділок, 19 червня, збірна України з футболу мінімально перемогла Мальту з рахунком 1:0 у матчі відбору на Євро-2024.

Через повномасштабне вторгнення номінально домашній для України матч відбувся у Словаччині в місті Трнава на стадіоні Антона Малатінскего, пише LVIV.MEDIA.

Єдиний гол у матчі на 72 хвилині забив Віктор Циганков, який реалізував пенальті. Водночас перед цим на 52 хвилині пенальті не забив Андрій Ярмоленко — капітан команди влучив у поперечину.

До слова, у попередніх двох матчах кваліфікації на європейську першість Україна поступилась Англії (0:2) та вирвала перемогу у збірної Північної Македонії (3:2). Тоді як Мальта зіграла вже три гри в рамках відбору й поступилася Північній Македонії (1:2), Італії (0:2) та Англії (0:4).

Наступний матч у кваліфікації на Євро-2024 збірна України зіграє з англійцями 9 вересня. Також за кілька днів після цього, 12 вересня, українці зіграють проти діючих чемпіонів Європи — Італії.