• Збірна України зіграла внічию у товариському матчі з Німеччиною

Збірна України зіграла внічию у товариському матчі з Німеччиною

Збірна України зіграла внічию у товариському матчі з Німеччиною

Це був 1000-й матч в історії німецької збірної

У понеділок, 12 червня, збірна України з футболу зіграла внічию 3:3 зі збірною Німеччини у товариському матчі. Це був перший матч української команди під керівництвом нового головного тренера Сергія Реброва.

Про це пише LVIV.MEDIA.

Це був 1000-й матч для збірної Німеччини в її історії й він проходив на стадіоні «Везерштадіон» у Бремені. Водночас букмекери майже не давали шансів на перемогу Україні.

Так, вже на шостій хвилині матчу господарі поля вийшли вперед і підтвердили статус фаворита поєдинку — забитим м’ячем відзначився Ніклас Фюлькруг.

Проте ще у першому таймі Україна не лише відігралась, а й вийшла вперед: на 19-й хвилині зрівняв рахунок Віктор Циганков, а за 4 хвилини українці повели в рахунку після автоголу у виконанні Антоніо Рюдігера.

Вже у другому таймі, на 56-й хвилині, збільшив перевагу України Віктор Циганков, який оформив дубль.

Втім на 83-й хвилині Кай Гавертц відквитав один м’яч. А на 90+1 хвилині Йозуа Кімміх з пенальті зрівняв рахунок у матчі.

До слова, збірна України жодного разу не змогла перемогти Німеччину. До цього команди провели між собою 8 матчів: німці перемагали 5 разів, ще 3 поєдинки завершились внічию.

Далі на команду 49-річного тренера чекають два матчі відбору на Євро-2024 — 16 червня проти Північної Македонії та 19 червня проти Мальти.

Нагадаємо, збірна України з поразки розпочала виступи у кваліфікації Євро-2024 з футболу. На виїзді команда Руслана Ротаня поступилася команді Англії — 0:2.