• Головна
  • Політика
  • Чому українське керівництво не вірило розвідці США: розслідувач називає одну з ймовірних причин

Чому українське керівництво не вірило розвідці США: розслідувач називає одну з ймовірних причин

Чому українське керівництво не вірило розвідці США: розслідувач називає одну з ймовірних причин

Американські дані були шокуючими

Американська розвідка знала про наміри росії і говорила про них Зеленському та Єрмаку.

Про це каже журналіст та розслідувач Bellingcat Христо Грозєв у бесіді з Юлією Латиніною, коментуючи статтю, яка вийшла 16 серпня у The Washington Post. У ній ішлося про детальні плани путіна щодо захоплення України.

"Американська розвідка говорила Зеленському, Єрмаку та іншим. І вони якось не надто довірилися їм. Вони навіть це самі визнали. І тепер до них є величезне питання на час після війни: чому вони не вірили американцям, чому вони не вірили європейським союзникам?", — каже журналіст.

Проте в нього є ймовірне пояснення такого вчинку.

"Єдиним виправданням є те, що американські дані були настільки шокуючими, що навіть європейські розвідки не вірили американським. Це було за декілька тижнів до початку самої війни. Вони глузували над американськими попередженнями. Потім, за тиждень до початку війни, всі повірили, окрім Німеччини. Та далі не повірила, залишивши навіть свого шефа розвідки в Києві, якому потім довелося тікати через Польщу на машині. Всі інші європейські розвідки реально повірили американцям. Українське керівництво не вірило до кінця", — зауважує Грозєв.

Нагадаємо, що в цій же розмові Христо Грозєв розповідає, що апарат ФСБ "декілька років готував удар ножем у серце України".

Політика

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності