Гуртожиток для ВПО та реконструкція ДЮСШ: спільні проєкти Львівщини та GIZ у Добротворі

Гуртожиток для ВПО та реконструкція ДЮСШ: спільні проєкти Львівщини та GIZ у Добротворі

Максим Козицький зустрівся з директоркою проєкту “Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України” GIZ Ukraine Міріам Фаульветтер

Керівник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з директоркою проєкту “Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України” GIZ Ukraine Міріам Фаульветтер. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“У Добротворі інспектуємо обʼєкти, які включили у План дій зі справедливої трансформації вугільного мікрорегіону Львівщини до 2030 року”, — повідомив Максим Козицький.

Львівщина першою в Україні розробила та затвердила План, який допомагає вугільним громадам розвиватися, створювати нові корисні простори, а людям – знайти роботу після закриття шахт. “План, який ми напрацювали разом з громадами та GIZ, охоплює 47 проєктних ідей загальною вартістю – понад 10 мільярдів гривень”, — йдеться у повідомленні.

Реконструкція гуртожитку Добротвірського коледжу

Один з об’єктів, який уже вдалося реалізувати, — реконструкція гуртожитку Добротвірського професійного коледжу. На заміну інженерних мереж, облаштування 33 кімнат, кухонь, санвузлів, душових та сходових кліток з обласного бюджету скерували 11,9 млн грн. GIZ інвестував у проєкт понад 8,6 млн грн. За ці гроші замінили частину вікон і дверей на енергозберігальні, утеплили дах і фасад, будівлю обладнали пандусом та зручним входом для людей з інвалідністю чи з маленькими дітьми.

“Зараз у гуртожитку тимчасово проживають майже чотири десятки людей, які втратили домівки через напад Рoсiї”, — зазначив Максим Козицький.

Відновлення ДЮСШ “Добротвір”

“Під час візиту запропонував партнерам розглянути можливість підтримати ще один важливий об’єкт – завершення реконструкції ДЮСШ “Добротвір”. Діти з прикордонної громади щодня тренуються у цій ДЮСШ, навіть взимку. Ба більше – саме тут чотири рази на рік готується до найважливіших стартів Національна Збірна України з веслування на байдарках і каное. Місцеві жителі в стратегії розвитку зафіксували бажання перетворити свою громаду на Західноукраїнський центр веслувального спорту. Повністю поділяю цю ідею, крім того, бачу у цій базі великий потенціал для реабілітації наших воїнів і ветеранів, але потрібно створити належні умови. Вірю, що зможемо знайти рішення разом”, — написав керівник Львівської ОВА.

До слова, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)— німецьке агентство з розвитку зі штаб-квартирою в Бонні та Ешборні, що надає послуги у сфері міжнародного співробітництва у сфері розвитку. В Україні діє за дорученням п'яти німецьких міністерств, Європейського Союзу (ЄС), а також урядів Великої Британії та Швейцарії. З 2009 року GIZ має Бюро в Києві.

Нагадаємо, раніше за гроші німецького міста Вюрцбург в гуртожитку Академії мистецтв провели ремонт

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності