“Характерники”: у 24 ОМБр зі Львівщини сформували батальйон з колишніх ув'язнених

“Характерники”: у 24 ОМБр зі Львівщини сформували батальйон з колишніх ув'язнених

Новобранці вже прийняли присягу на вірність українському народові

Захищати Україну в складі 24 ОМБр імені короля Данила будуть люди, які відбували покарання. У 24 бригаді сформували батальйон “Характерники”. Він складатиметься з громадян, які відбували покарання в місцях позбавлення волі та виявили бажання долучитись до оборони держави. Про це 9 липня повідомили у 24 ОМБр імені короля Данила.

“Це стало можливим після ухвалення Закону про запровадження умовно-дострокового звільнення від відбування покарання для безпосередньої участі в обороні країни, захисті її незалежності та територіальної цілісності”, — йдеться у повідомленні.

“Новобранці нашої бригади скористались можливістю отримати другий шанс та приєднатись до виконання священного обов’язку у великій війні за Незалежність. Зазначимо, що серед них дуже багато патріотів, які неодноразово виявляли бажання захищати Батьківщину. Є чимало людей з бойовим досвідом. Добровольці скористались своїм правом на викуплення провини та вирішили встати до зброї, обороняючи рідну землю від загарбників”, — повідомили у 24 ОМБр імені короля Данила.

Новобранці вже прийняли військову присягу на вірність українському народові та виголосили молитву українського націоналіста. Найближчим часом “Характерники” почнуть виконувати бойові завдання та покажуть себе на полі битви.

Додамо, 24-та окрема механізована бригада імені короля Данила — військове з'єднання механізованих військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України чисельністю в бригаду. Базується в Яворові на Львівщині. Перебуває у складі оперативного командування “Захід”.

Нагадаємо, 24 ОМБр імені короля Данила відкрила рекрутинговий центр у Львові. Рекрутинговий центр 24 ОМБр розташований за адресою площа князя Осмомисла, 9. Сюди охочі можуть прийти, аби дізнатися про актуальні військові вакансії та про алгоритм приєднання до лав бригади.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності