На Львівщині чоловіка засудили до ув’язнення за ненавмисне вбивство на території школи

У Яворові судили чоловіка за нанесення тяжкого ушкодження на подвірʼї школи

Обвинувачений штовхнув потерпілого, той упав і вдарився потилицею об бетон

Яворівський районний суд Львівської області визнав винним неодноразово судимого уродженця Луганської області Романа Г. у неумисному завданні тяжки тілесних ушкоджень, які спричинили смерть потерпілого. Злочин трапився на подвірʼї Новояворівської загальноосвітньої школи №1, йдеться у вироку, опублікованому 17 червня в Єдиному державному реєстрі.

Вбивство через необережність на подвір’ї школи

Інцидент трапився 7 травня 2022 року на подвірʼї Новояворівської школи №1. Під час раптової сварки обвинувачений Роман Г. хотів вивести потерпілого зі шкільного подвірʼя і штовхнув рукою потерпілого. Чоловік упав і вдарився потилицею об бетонний тротуар. Потерпілого госпіталізували до реанімації Лікарні швидкої допомоги у Львові, де він через два дні помер.

Внаслідок падіння потерпілий отримав тілесні ушкодження, які знаходяться в причинному зв`язку зі смертю і відносяться до тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя в момент спричинення і внаслідок заподіяння яких 9 травня настала смерть потерпілого”, — йдеться у вироку. Обвинувачений визнав свою вину і просив не позбавляти його волі, оскільки не бажав таких наслідків своїх дій.

Відтак суд визнав винним Романа Г. у вчинені вбивства з необережності. Йому призначили покарання у вигляді 3,5 роки позбавлення волі. Початок відбуття покарання вважається початим з моменту перебування обвинуваченого в СІЗО.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності