• Головна
  • Новини Львова
  • У Львові судили уродженку Москви, яка 10 років тому зірвала з під’їзду прапор України

У Львові судили уродженку Москви, яка 10 років тому зірвала з під’їзду прапор України

У Львові уродженку Москви судили за зірваний з під’їзду 10 років тому прапор України

Зловмисниця разом з чоловіком побила та пограбувала сусіда, який намагався записати на відео наругу над державним символом

Франківський районний суд Львова судив уродженку Москви, громадянку України Елянору А., за побиття та пограбування сусіда. Зловмисниця разом зі своїм чоловіком напала на львів’янина, бо він знімав на відео те, як подружжя зривало з дверей під’їзду прапор України. Обвинуваченій призначили один рік іспитового терміну та зобов’язали виплатити моральну компенсацію сусідові, йдеться у вироку, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень у четвер, 13 червня.

Обвинувачена била потерпілого капцем

За матеріалами справи, 20 серпня 2014 року між обвинуваченою Елянорою А., її чоловіком та сусідом виник конфлікт, після того, як подружжя зірвало з дверей під’їзду український прапор. Львів’янин Валерій К. хотів зняти дії пари на відео, однак, помітивши це, чоловік Елянори А. почав бити потерпілого та вирвав у нього з рук телефон. Обвинувачена ж у цей час спостерігала за побоями та погрожувала сусідові.

Згодом Валерій К. спробував втекти від зловмисників та заховатися у під’їзді, проте вони його наздогнали та продовжили бити. Зокрема Елянора А. лупцювала сусіда капцем, водночас дістаючи з його кишень гроші.

Жінка заплатить потерпілому 100 тис. компенсації

На судовому засіданні Елянора А. свою вину заперечила, заявила, що не била та не крала грошей в потерпілого, а стосунки в них завжди були нормальні, сусідські. Показання обвинуваченої спростували свідчення потерпілого львів’янина й інших свідків.

Франківський районний суд Львова визнав Елянору А. винною у грабежі та призначив їй покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі. Через давність справи, покарання засудженій змінили на один рік іспитового терміну. Також жінку зобов’язали виплатити потерпілому 100 тис. грн моральної компенсації.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності