Двоє 11-річних шахістів зі Львівщини стали чемпіонами України

Шахісти зі Львівщини стали чемпіонами України

Чемпіонами України з класичних шахів стали 11-річні Семен Величко з Миколаївщини та Соломія Світенко з Городка

Семен Величко та Соломія Світенко стали чемпіонами України з класичних шахів серед гравців до 12 років. Про це повідомили у Львівській обласній шаховій федерації.

У Львівському палаці мистецтв тривав семиденний чемпіонат України з шахів з класичним контролем часу. За звання найкращих у віковій категорії до 12 років змагалися 91 юнак та 31 дівчина.

Переможцями серед юнаків став Семен Величко із Миколаєва, а серед дівчат — Соломія Світенко із Городка. Також серед юнаків третє місце посів також представник Львівщини Святослав Кіпень. А серед дівчат — друге та третє місце також посіли шахістки зі Львівщини — Яна Марусин та Анастасія Телюк.

До слова, Семен Величко у 2018 році почав займатись шахами у миколаївчанина Ореста Мокрицького та Ярослава Паламара. П’ять останніх років Семен тренується у Володимира Грабінського. Досі найкращим результатом Семена була бронзова нагорода чемпіонату Європи зі швидких шахів у 2021 році в Сербії.

Нагадаємо, у Словенії у 2023 році проходив чемпіонат Європи зі швидких шахів та бліцу серед юнаків та дівчат у різних вікових категоріях. Тоді Соломія Світенко з Городка здобула одразу два золота, виграла особистий чемпіонат Європи зі швидких шахів серед дівчат до 10 років та повторила успіх в командному турнірі. На чемпіонаті Європи з класичних шахів в Румунії Соломію від нагороди відділяла одна перемога, тому в Словенії вона взяла реванш.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності