На Львівщині судили військовослужбовця з Білорусі за зберігання зброї та наркотиків

Військового білоруса судили за зберігання боєприпасів та наркотиків

Обвинуваченому Віталію Г. суд призначив умовний термін, замість 3 років ув’язнення

Яворівський районний суд Львівської області виніс вирок у справі військовослужбовця ЗСУ з Білорусі, який незаконно зберігав боєприпаси, наркотики та психотропи. Віталія Г. визнали винним, проте замінили покарання умовним терміном. Про це йдеться у вироку, який оприлюднили у 30 травня у Єдиному державному реєстрі.

Як зазначено у вироку, Віталій Г. незаконно зберігав боєприпаси у своєму помешканні. Під час обшуку у березні цього року, працівники поліції виявили в обвинуваченого 87 патронів калібру 5,45х39мм, оборонну осколкову ручну гранату Ф-1 та наступальну осколкову ручну гранату РГН. Крім цього у обвинуваченого виявили наркотики: “Незаконно придбав 7,89 грамів канабісу та 14,0603 грами психотропної речовини PVP, які зберігав за місцем проживання з метою подальшого власного вживання".

Суд звільнив військового від покарання

Свою вину у скоєному Віталій Г. визнав повністю, попросив його суворо не карати оскільки брав участь у бойових діях і отримав поранення. Попри це, суд визнав білоруса Віталія Г. винним у незаконному поводженні зі зброєю, незаконному зберіганні наркотиків та психотропних речовин у великих розмірах. Йому призначили покарання у виді 3 років позбавлення волі, однак звільнили від відбування з випробувальним терміном 1 рік, зазначивши, що обвинувачений “позитивно характеризується за місцем проживання та за місцем проходження військової служби,раніше несудимий,у лікаря психіатра та у лікаря нарколога на обліку не перебуває,є учасником бойових дій,нагороджений нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України “Сталевий Хрест”, окрім скоєного характеризується позитивно”. Крім того, Віталій Г. має сплатити 14 009 гривень на відшкодування витрат на експертизи.

Вилучені бойові припаси передадуть до військової частини, а наркотики і психотропи — знищать. На вирок ще можна подати апеляцію.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності