Мешканка Львівщини стала призеркою чемпіонату Європи з паверліфтингу

Роксолана Бусько на п'єдесталі пошани.

Вона продемонструвала такі результати: присідання — 185 кг, жим лежачи – 97,5 кг, станова тяга – 175 кг

Мешканка Червонограда Роксолана Бусько стала призеркою чемпіонату Європи з паверліфтингу. Про це 30 травня повідомила Львівська обласна військова адміністрація.

Європейська першість з паверліфтингу “GPC European Championships” проходила 15-18 травня в чеському місті Трутнові. Україну на цих змаганнях представляла Роксолана Бусько з Червонограда. Спортсменка змагалась у ваговій категорії до 60 кілограмів і посіла друге місце у виді змагальної програми Absolutely Open. А ще одне “срібло” Роксолана отримала у Best of the Best - GPS. Призерка продемонструвала такі результати: присідання — 185 кг, жим лежачи – 97,5 кг, станова тяга – 175 кг.

Нагадаємо, що у четвер, 30 травня, двоє львівських спортсменів завоювали титул віцечемпіонів Європи з кульової стрільби. Сталося це у хорватському Осієку, де триває першість Європи з кульової стрільби.