• Головна
  • Новини Львівщини
  • Ветерани та члени їхніх сімей із Львівської області можуть отримати до 300 тис. грн на підтримку бізнесу

Ветерани та члени їхніх сімей із Львівської області можуть отримати до 300 тис. грн на підтримку бізнесу

Швейне підприємство ветерана Ігоря Лучківа.

Обмежень щодо виду діяльності ветерана немає

На Львівщині ветерани та члени їхніх сімей можуть отримати кошти на підтримку підприємницької діяльності. Інформацію про це 15 травня поширила Львівська обласна військова адміністрація. Максимальна сума фінансування для підприємця становить до 300 тисяч гривень. Всього на 2024 рік на цю програму в обласному бюджеті передбачили 10 мільйонів гривень.

Обмежень щодо виду діяльності ветерана немає. Обов’язковою умовою є створення додаткових робочих місць та участь у держпрограмі “Єробота”.

Зокрема, фінансову допомогу вже отримав ветеран Ігор Лучків. Чоловік впродовж 10 років займається виробництвом вишиваних сорочок. Спершу він виготовляв вишиванки у невеликому цеху, а згодом почав будувати нове приміщення доки не почалася повномасштабна війна.

На Львівщині ветерани та члени їхніх сімей можуть отримати кошти на підтримку підприємницької діяльності 💼Ветеран війни або член його сім’ї може скористатися обласною програмою для отримання коштів на розвиток власної справи. Максимальна сума фінансування для підприємця становить до 300 тисяч гривень. А в загальному на цей рік в обласному бюджеті передбачили – 10 мільйонів гривень. 📍Обмежень щодо виду діяльності ветерана немає. Обов’язковою умовою є створення додаткових робочих місць та участь у держпрограмі «Єробота». ✔️Фінансову допомогу вже отримав ветеран Ігор Лучків. Чоловік впродовж 10 років займається виробництвом вишиваних сорочок. Спершу він виготовляв вишиванки у невеликому цеху, а згодом почав будувати нове приміщення доки не почалася повномасштабна війна.Детальніше дивіться у ролику👇

Posted by Львівська обласна державна адміністрація on Wednesday, May 15, 2024

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності