На Львівщині розпочався чемпіонат України з боксу серед військових вишів

Львівщина приймає чемпіонат Збройних сил України  з боксу.

Серед учасників — команди дев’яти вищих військових навчальних закладів ЗСУ

Львівщина приймає чемпіонат Збройних Сил України  з боксу серед чоловіків та жінок серед вищих військових навчальних закладів. Захід відбувається під патронатом Львівської обласної військової адміністрації, повідомила 16 квітня пресслужба ОВА.

«Впевнений, завдяки багатьом з цих хлопців та дівчат ми ще багато разів почуємо Гімн України – як на міжнародній спортивній арені, так і на військовій.  Велика честь – бачити ці бої наживо. Дякую нашим спортсменам і воїнам, що свідомо вирішили стати новою генерацією захисників та захисниць України, що щодня розвиваєте дух та тіло і сприймаєте труднощі як можливості. Особлива вдячність тренерам, які вкладають у майбутніх офіцерів час, досвід, професіоналізм та віру. Головна перемога обов’язково буде за нашою державою!», — зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. 

Керівництво підготовкою і проведенням Чемпіонату здійснює Національна академія Сухопутних військ у співпраці з  управлінням молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації, Навчально-спортивною базою літніх видів спорту Міноборони України, ВГО «Федерація боксу України», Львівською обласною організацією ФБУ та ГО «Федерація боксу м. Львова».

Серед учасників — команди дев’яти вищих військових навчальних закладів Збройних сил України зі Львова, Києва, Одеси, Житомира та Харкова.  До слова, дівчата цьогоріч в змаганнях беруть участь вперше.

Під час змагань команди виставляють по одному боксеру у наступних вагових категоріях:

  • чоловіки: до 60 кг, до 63,5 кг, до 67 кг, до 71 кг, до 75 кг, до 80 кг, до 86 кг, до 92 кг та понад 92 кг;
  • жінки: до 57 кг, до 60 кг, до 63 кг, до 66 кг, до 70 кг, до 75 кг, до 81 кг та понад 81 кг.

Загальний командний залік визначатимуть за дев’ятьма найкращими результатами спільної команди (чоловіків, жінок).

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності