На Львівщині нагородили волонтерок та військових

На Львівщині нагородили волонтерок та військових

Одного з воїнів також нагородили годинником

21 березня у Львівській ОВА за мужність і самовідданість нагородили волонтерів та військовослужбовців. Про це повідомили на сторінці Львівської ОВА.

Кого нагородили

Керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень оголосив Подяку голови обласної державної адміністрації:

  • старшому солдату та командирові взводу 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Михайлу Варваричу,
  • старшому лейтенанту, снайперові 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Андрію Бойчуку.

“Військові отримали подяки за зразкове виконання бойових завдань, особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України”, — йдеться у повідомленні.

Тарас Грень також вручив годинник “Від голови обласної державної адміністрації” молодшому сержанту – командиру 3-го розвідувального відділення військової частини А0284 Богдану Максимову.

Крім того, за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну громадянську позицію, щоденну працю задля Перемоги Почесними грамотами обласної державної адміністрації нагородили волонтерок Марту Хім’як та Ірину Семко.

“Хочу висловити щиру вдячність за вашу надзвичайну мужність, самовідданість та зразкове виконання обов’язку, що є прикладом справжнього патріотизму та відданості нашій державі. Ці подяки – заслужена винагорода за ваші здібності та незмінну відданість виконанню обов’язків. І це найменше що ми можемо для Вас зробити. Дякуємо вам за все, що ви робите для нашої країни!”, – подякував Тарас Грень. 

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності