9 березня на Львівщині попрощаються з п’ятьма героями

Львівщина прощається із загиблими воїнами

Вічна шана усім загиблим, які віддали своє життя за Україну через російську агресію!

За повідомленням Львівської обласної військової адміністрації, у суботу, 9 березня, на Львівщині попрощаються з п’ятьма загиблими воїнами.

Короткі життєписи героїв:

Дмитро Цюрко

Львів’янин. З перших місяців повномасштабного вторгнення добровільно став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. За особисту мужність Дмитра нагородили численними відзнаками. Захисник загинув 1 березня 2024 року у віці 39 років.

Микола Ізьо

Уродженець села Гостинцеве. Від початку повномасштабного російського вторгнення боронив Україну на східному напрямку фронту у лавах 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Загинув воїн 5 березня 2024 року. Йому було 40 років.

Роман Яхимець

Захисник із села Старява. Після російського вторгнення у 2014 році виконував бойові завдання в зоні АТО. А з початком повномасштабної війни повторно вступив до лав Збройних Сил України. Проходив службу у військовій частині А4056. Загинув військовослужбовець 3 березня 2024 року. Йому було 43 роки.

Юрій Марцун

Житель селища Славське. Під час повномасштабної війни виконував бойові завдання на східному напрямку у населеному пункті Дружба Донецької області. Герой загинув 6 березня 2024 року в день свого народження. Юрію виповнилося 46 років.

Віктор Пронюк

Захисник з міста Жидачева. Під час повномасштабної війни проходив службу у військовій частині А0998. Помер Віктор 7 березня 2024 року у Львівському госпіталі. Йому було 48 років.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності