В озері на території відпочинкового комплексу на Львівщині втонула жінка

В озері на території відпочинкового комплексу на Львівщині втонула жінка

Особа загиблої ще не встановлена

Вночі на понеділок, 5 лютого, в озері відпочинкового комплексу на Львівщині втонула жінка. Тіло потопельниці вже передали правоохоронцям, наразі вони встановлюють особу загиблої. За інформацією LVIV.MEDIA з власних джерел у правоохоронних органах, нещасний випадок стався на території відпочинкового комплексу “Шепільська”, що неподалік Національного природного парку “Сколівські Бескиди”.

Тіло виявили близько 01:15 ночі в озері на території відпочинкового комплексу. На місце одразу викликали рятувальників, які й дістали тіло жінки на берег. Особа загиблої ще не встановлена, над цим працюють правоохоронці.

Журналісти LVIV.MEDIA намагалися телефоном отримати коментар щодо цього нещасного випадку від адміністраторів відпочинкового комплексу “Шепільська“, проте вони відмовилися.

Оновлено. Згодом у пресслужбі поліції Львівської області уточнили, що тіло потерпілої знайшли перехожі в озері неподалік відпочинкового комплексу, вони й викликали поліцію та рятувальників. Орієнтовний вік жінки — 40 років, ознак насильницької смерті на її тілі не виявили. Також відомо, що вона не була відвідувачкою комплексу “Шепільська”.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності