В одному з міст на Львівщині не прикрашатимуть до свят ялинку на центральній площі

В одному з міст на Львівщині не прикрашатимуть до свят ялинку на центральній площі

Ялинка стоїть на площі де відбуваються загальноміські молитви та вшанування пам’яті полеглих Героїв

Цьогоріч центральну новорічну ялинку у Стебнику не прикрашатимуть. Ялинка у місті жива і росте вона на центральному Майдані Шевченка. Про це 14 листопада повідомляють у Дрогобицькій міськраді.

“З початку повномасштабної війни, коли в бою з ворогом щоденно гинуть сини та доньки України, центральні площі стали простором для загальноміської молитви та вшанування пам’яті полеглих Героїв. Такі панахиди та прощання з Героями відбуваються на центральній площі Ринок у Дрогобичі та на майдані Шевченка в Стебнику”, — йдеться у повідомленні.

Стебник має живу ялинку, яка росте на центральному майдані Шевченка. Раніше до різдвяно-новорічних свят в місті декорували саме її. Однак тепер, в час повномасштабної війни, від її прикрашання вирішили відмовитись.

Невелику ялинку прикрасять у Народному домі, де відбудеться свято Миколая та вручення подарунків для малечі. Можливість облаштування локальних декорацій та заходів додатково обговорять з настоятелями храмів міста.

У міськраді додають, що, “зважаючи на війну, жодних грандіозних святкувань у громаді не проводитимуть, однак у Дрогобичі, Стебнику та селах громади відбудеться низка заходів, мета яких поширювати святкову атмосферу, відроджувати серед населення патріотизм та традиції автентичних українських колядок, а також – підтримати тих, хто опинився в непростих життєвих обставинах та потребує допомоги”.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності