Львівській 103-ій бригаді передали мобільний лазне-пральний комплекс, який не має аналогів (ФОТО)

Львівській 103-ій бригаді передали мобільний лазне-пральний комплекс, який не має аналогів (ФОТО)

Вартість комплексу – близько 1,5 млн гривень

103-ій окремій бригаді ТрО ЗСУ зі Львівщини передали мобільний лазне-пральний комплекс. Тепер прийняти душ, попрати й висушити одяг на фронті за добу зможуть близько 50 воїнів. Про це 7 листопада написав голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Він не має аналогів. Причеп, який може транспортувати звичайний пікап, обладнали дизельними генераторами, автономними обігрівачами, бойлерами на 600 літрів гарячої води, зарядними станціями. У комплексі встановили інтелектуальну систему управління. Є душові, пральні та сушильні машини, рукомийник”, - зазначив Максим Козицький.

Вартість комплексу – близько 1,5 млн гривень. Створили його в межах проєкту Львівської ОВА, командування Сил територіальної оборони та благодійного фонду “Разом для України”. Левову частку коштів виділив “Разом для України”.

“Також фінансово долучився Фонд родини Квятковських й усі, хто брав участь у розіграші від управління туризму та курортів Львівської ОВА та жертвував 140 гривень. Підтримали ініціативу заклади гостинності Львівщини і Прикарпаття”, - йдеться у повідомленні.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності