Дрогобицьку лікарню реконструювали відповідно до її нового статусу

Дрогобицьку лікарню реконструювали відповідно до її нового статусу

Їх також оснастили сучасною технікою, обладнанням і меблями

У Дрогобицькій лікарні провели комплексну реконструкцію кількох відділень, повідомив глава Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Дрогобицька міська лікарня №1 – медзаклад, який обслуговує 250 тисяч жителів району, а також приймає пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями зі Самбірщини та Стрийщини. У ході медичної реформи її визначили як кластерну. Щоб відповідати цьому статусу, лікарня повинна виконувати вимоги Національної служби здоров’я України щодо наявності відділень, оснащення й кадрового складу. У кластерній лікарні мають забезпечувати основні види ургентної та планової медичної допомоги.

Тут уже провели капітальний ремонт палати інтенсивної терапії у кардіологічному відділенні терапевтичного корпусу. Оновили вентиляційну систему й опалення, систему подачі кисню. Також – облаштували реанімаційну залу. Роботи профінансували з місцевого бюджету. Коштом місцевого бюджету облаштовують новостворене урологічне відділення. Для цього будівлю реконструювали.

Щоб утеплити приміщення хірургічного корпусу та зменшити енерговитрати, проводять капремонт фасаду з використанням енергозберігаючих технологій. Це зробили в межах Програми пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області на умовах співфінансування з обласного (3,325 млн грн) та місцевого (3,325 млн грн) бюджетів.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності