Львівщина — серед лідерів за результативністю торгів в системі “Прозорро”

Львівщина — серед лідерів за результативністю торгів в системі “Прозорро”

З початку війни в області провели 1,3 тисячі земельних і майнових аукціонів

Понад 2 млрд гривень надійшло до місцевих бюджетів від малої приватизації, оренди держмайна та реалізації землі в державній електронній системі Прозорро.Продажі з початку повномасштабної війни. При цьому в середньому, за підсумками понад 14.3 тис. електронних торгів, ціна зросла у понад 1,8 раза, — повідомили в Міністерстві економіки України

Найактивніше майно за час повномасштабної війни реалізовували громади у Київській області — понад 1,3 тис. успішних аукціонів, Львівській — 1,3 тисячі та у Дніпропетровській — майже 1 тисяча закритих угод. 

Більше ніж половина коштів, зароблених громадами під час воєнного стану, — майже 1,3 млрд гривень вони отримали з реалізації землі. Найактивніше здавали в оренду сільгоспземлю та продавали несільськогосподарські ділянки громади в Одеській області — понад 560 успішних аукціонів, Черкаській — майже 500 та Львівській — майже 440.

Мала приватизація принесла громадам понад 773 млн гривень від початку повномасштабного вторгнення. Найдорожчими приватизованими комунальними активами є Житомирський обласний центр кінематографії, який продала міська рада за 40 мільйонів гривень. А також нежитлові приміщення у Львові площею понад 550 кв. м придбали за 25 млн гривень та площею майже 850 кв. м — за майже 18 млн гривень. З ринком малої приватизації найбільше працювали громади на Львівщині — їм вдалося продати майже 110 комунальних об‘єктів, на Дніпропетровщині — понад 80 та на Київщині — понад 50.

Ще понад 43 мільйони на рік під час війни громади отримуватимуть здаючи своє майно в оренду. Найбільшу кількість аукціонів за цей період мають громади у Київській області — понад 1,1 тисячі успішних торгів, Дніпропетровській — понад 780 та у Львівській — майже 760.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності