• Головна
  • Новини Львівщини
  • На Львівщині підполковника ЗСУ оштрафували на 2,5 тис. грн за виключення офіцерів запасу з військового обліку

На Львівщині підполковника ЗСУ оштрафували на 2,5 тис. грн за виключення офіцерів запасу з військового обліку

На Львівщині підполковника ЗСУ оштрафували на 2,5 тис. грн за виключення офіцерів запасу з військового обліку

Підполковника судили за статтею про недбале ставлення до військової служби

Кам'янка-бузький районний суд Львівської області оштрафував військового-контрактника Збройних сил України, у званні підполковник, який виключив з військового обліку щонайменше сімох офіцерів запасу. Постанова суду була оприлюднена у понеділок, 9 жовтня.

З порталу судової влади відомо, що йдеться про підполковника ЗСУ Олександра Балюру, який недбало ставився до своїх обов’язків та виключив кількох офіцерів запасу із військового обліку. А ті, скориставшись можливістю, виїхали за кордон. З постанови суду відомо щонайменше про сім таких епізодів навесні минулого року. Перший випадок зафіксований 26 квітня 2022.

“Внаслідок недбалого ставлення до виконання обов’язків військової служби, контролю за правомірністю оформлення матеріалів і своєчасною їх подачею до ТЦК для подальшої видачі громадянам документів військового обліку, посвідчень та інших документів не здійснював, без оформленого та затвердженого 16 Регіональною ВЛК свідоцтва про хворобу, допустив безпідставне виключення з військового обліку за станом здоров’я офіцера запасу, що надало останньому право безперешкодного виїзду за кордон”, — йдеться в постанові.

На суд підполковник Олександр Балюра не з’явився, однак подав заяву про розгляд справи без його участі, винним себе визнав.

Суддя Кам'янка-бузького районного суду Львівської області Маркіян Самсін визнав винним підполковника Олександра Балюру у недбалому ставленні до військової служби і оштрафував його на 2465 грн. Додамо, що ця постанова ще може бути оскаржена в апеляції.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності