• Головна
  • Новини Львівщини
  • Мешканку Жидачева оштрафували після госпіталізації 14-річної доньки у стані алкогольного сп’яніння

Мешканку Жидачева оштрафували після госпіталізації 14-річної доньки у стані алкогольного сп’яніння

Мешканку Жидачева оштрафували після госпіталізації 14-річної доньки у стані алкогольного сп’яніння

За невиконання своїх обов’язків матір дитини заплатить 850 грн штрафу

Жидачівський районний суд Львівської області визнав винною у невиконанні батьківських обов’язків і оштрафував матір неповнолітньої дівчини, яка потрапила у лікарню в стані алкогольного сп’яніння. Жінка заплатить 850 грн, про це стало відомо з оприлюдненої постанови суду у четвер, 5 жовтня.

Влітку її 14-літня донька потрапила до лікарні у стані алкогольного сп’яніння. З матеріалів справи відомо, що перехожий знайшов п’яну дитину на вулиці і викликав швидку допомогу.

“Ухилилася від виконання обов`язків щодо виховання своєї неповнолітньої дочки, яке проявилося у тому, що донька 21.07.2023 близько 23 год 21 хв поступила в КНП “Жидачівської МЛ” в стані алкогольного сп’яніння”, — йдеться у постанові.

Матір на виклик суду не з’явилася, хоч про дату, час і місце розгляду справи їй було відомо. Жінка подала до суду заяву про розгляд справи за її відсутності та визнання своєї вини.

Суддя Андрій Павлів визнав жінку винною у невиконанні батьківських обов’язків і оштрафував її на 850 грн. Також матір школярки заплатить 536 грн судового збору.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності