На Львівщині скасували 22 некритичні закупівлі з бюджету

На Львівщині скасували 22 некритичні закупівлі з бюджету

Козицький обмежив некритичні видатки з місцевих бюджетів

Громади Львівщини скасували 22 заплановані закупівлі після того, як начальник Львівської ОВА Максим Козицький доручив їм проаналізувати доцільність своїх витрат на некритичні потреби. В одному випадку довелось розірвати вже укладений договір. Про це повідомив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

“Таким чином, обласний бюджет зняв фінансовий ресурс з об’єктів спортивної інфраструктури на 38 млн. гривень. Вказані кошти скеровані на охорону здоров’я, ВПО та сектор безпеки”, — зазначив посадовець. За його словами, інформацію про свої витрати не надали дві громади: Глинянська та Солонківська. До закупівель цих громад він пообіцяв подивитись “особливо пильно”.

Андрій Годик також повідомив, що начальник Львівської ОВА Максим Козицький видав розпорядження “Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану”. Це розпорядження зобов’язує головних розпорядників коштів обласного бюджету фінансувати у першу чергу:

  • функціонування бюджетних установ, організацій і комунальних підприємств;
  • заходи щодо відсічі збройної агресії, територіальної оборони та цивільного захисту;
  • підготовку інфраструктури до опалювального сезону;
  • підвищення енергоефективності;
  • аварійно-відновлювальні роботи;
  • соціальну підтримку і створення умов для проживання внутрішньо переміщених осіб;
  • реабілітацію військових та ветеранів,
  • підтримку бізнесу, у тому числі створення робочих місць для ветеранів,

Нові угоди за незахищеними видатками розпорядники коштів обласного бюджету тепер мають укладати за погодженням із заступниками начальника Львівської ОВА.

Окрім того, Максим Козицький зобов’язав голів сільських, селищних та міських рад територіальних громад переглянути свої бюджети на 2023 рік та забезпечити у першу чергу фінансування перелічених вище заходів. Також голови місцевих громад мають фінансувати нові будівництва, реконструкції, капітальні та поточні ремонти виключно з високим відсотком готовності та за наявності вільного фінансового ресурсу.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності