Максим Козицький розповів про стан потерпілих внаслідок ракетного удару по Львову та області

Максим Козицький розповів про стан потерпілих внаслідок ракетного удару по Львову та області

Загалом від ракетної атаки на Львівщину 15 серпня постраждали дев’ятнадцять людей.

Внаслідок ракетної атаки pociян 15 серпня по Львову та області постраждали дев’ятнадцять людей. Четверо з шести людей, яких госпіталізували після обстрілу, досі залишаються у лікарнях.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Четверо з шести людей, яких госпіталізували після ракетного удару, який був по Львівщині 15 серпня, залишаються у медзакладах. В одного постраждалого перелом, в іншого – закрита черепно-мозкова травма. Ще двоє – із гіпертонічним кризом», - написав Максим Козицький.

Начальник ЛОДА розповів про наслідки атаки росіян на Львівщину:

  • У Львові пошкоджені близько 100 будинків. Про потребу у відселенні та забезпеченні тимчасовим житлом заявили 4 сім'ї, а це 12 осіб.
  • У селі Ставчани обстежили 36 присадибних ділянок. Три житлові будинки та три господарські не підлягають відновленню. В інших будинках є руйнування дахів, вікон, тріщини на стінах. Провели засідання сільської комісії ТЕБ і НС, на якому вирішили виділити 200 тисяч гривень з резервного фонду для ліквідації наслідків ракетного удару. Суму планують переглянути та збільшити сьогодні – під час засідання сесії сільської ради.
  • У селі Холодновідка внаслідок атаки пошкоджені дві електроопори, обірвані електричні дроти на лінії електропередач.

Крім того, на засіданні Львівської міської комісії ТЕБ і НС ухвалили рішення про виділення 20 млн грн з резервного фонду для ліквідації наслідків ракетного удару.

Нагадаємо, вранці 15 червня на Львівщині пролунали вибухи. Голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що в області є влучання. Уламки ракет у Львові впали на багатоквартирні житлові будинки на вулицях Патона та Каховській. Було загоряння. Є руйнування. Людей евакуювали.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності