Важкоатлет із Львівщини — переможець Кубка України

Важкоатлет із Львівщини — переможець Кубка України

Львівщина також була представлена командами жінок та чоловіків

В Ужгороді завершився Кубок України з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів із 22 областей України.

Про це йдеться на сторінці Львівської обласної військової адміністрації.

Львівщина також була представлена командами жінок та чоловіків.

У перший же день змагань наші представниці завоювали одразу 6 медалей. Ярина Петрук та Марія Куц змагалися у ваговій категорії 49 кг. Ярина виборола 3 срібні нагороди: у ривку, поштовху та сумі двоборства. Марія відповідно виборола 3 бронзові нагороди.

У другий день наші представниці також змогли вибороти медалі. У ваговій категорії 81 кг Анна Кірстюк здобула срібло у ривку та сумі двоборства, а також бронзу у поштовху. А у ваговій категорії 87 кг Ельвіра Борозна виборола бронзові нагороди у ривку та сумі двоборства та срібло у поштовху. У ваговій категорії 64 кг Тетяна Малявська та Вікторія Ткаченко фінішували на 8 та 11 позиції.

Загалом жінкам Львівщини вдалося вибороти 3 загальнокомандне місце серед 22 представлених областей України. Це при тому, що напередодні старту захворіла та не змогла виступити наша досвідчена володарка Кубка України та чемпіонка України Мирослава Виздрик.

Серед чоловіків переможцем Кубка України у сумі двоборства став минулорічний чемпіон України Анатолій Горідько. Також в активі представника Львівщини срібло у ривку та срібло у поштовху у ваговій категорії 96 кг.

Нагадаємо, важкоатлет зі Львівщини став абсолютним чемпіоном світу серед юніорів.