Борчиня зі Львівщини виборола «бронзу» на міжнародному турнірі в Єгипті

Ще дві спортсменки зі Львівщини змагатимуться у суботу, 25 лютого

З 23 до 26 лютого в Александрії (Єгипет) проходить Міжнародний рейтинговий турнір з трьох видів боротьби Ibrahim Moustafa. Напередодні бронзову медаль у ваговій категорії до 68 кг здобула представниця Львівщини, чемпіонка Європи-2021 Алла Белінська.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Так, борчиня зі Львівщини провела на турнірі 5 сутичок, здобувши 4 перемоги. Спершу Алла Белінська перемогла суперниць з Болгарії (4:0) та Казахстану (7:0), після чого у чвертьфіналі поступилася француженці (2:3). Відтак, у втішній сутичці перемогла туркеню (7:5), а у «бронзовому фіналі» - представницю Чехії (6:1, туше).

Додамо, що 25 лютого за медалі боротимуться ще дві борчині зі Львівщини – Юлія Ткач та Оксана Лівач. Нагадаємо, вони два тижні тому в Конча-Заспі відібрались на чемпіонат Європи-2023 зі спортивної боротьби, який пройде 17-23 квітня в Загребі (Хорватія).

Крім того, троє львівських борчинь, а саме Олександра Хоменець, Манола Скобельська та Оксана Чудик змагатимуться на чемпіонаті Європи серед спортсменок до 23-ох років.