«Золото», «срібло» та «бронза»: пауреліфтерки зі Львівщини вибороли медалі чемпіонату України

У перший змагальний день чемпіонату дівчата зі Львівщини вибороли перше загальнокомандне місце

Днями у Коломиї пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед всіх вікових груп. Зокрема, збірна Львівщини на змаганнях була представлена у вікових групах дівчата, юніорки, юніори, чоловіки та ветерани.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

У перший змагальний день чемпіонату дівчата зі Львівщини вибороли перше загальнокомандне місце. Так, у ваговій категорії до 43 кг Христина Уляник виборола перемогу з результатом 242,5 кг (95+47,5+100). Водночас Яна Жила у ваговій категорії до 47 кг здобула перемогу та продемонструвала суму триборства 200 кг (85+30+85). Тоді як у ваговій категорії до 52 кг Тетяна виборола «бронзу» з результатом 187,5 (75+32,5+80), а Діана Теплюх виборола «срібло» у ваговій категорії до 57 кг з результатом 275 кг (115+70+90). Натомість майстер спорту Софія Станько була беззаперечною переможницею у ваговій категорії до 63 кг (сума триборства 422,5 кг) та в абсолютній першості серед дівчат серед всіх вагових категорій.

У другий змагальний день в боротьбу вступили юніорки. Зокрема, майстер спорту Мирослава Кошелик у ваговій категорії до 52 кг підкорила у присіданнях вагу 125 кг (2 місце), у тязі становій 135 кг (2 місце), а ось у жимі лежачи спортсменка не змогла впоратися з вагою 77,5 кг та отримала нульову оцінку. А Роман Наконечний серед юніорів у ваговій категорії до 74 кг посів другу сходинку чемпіонату з результатом 560 кг (230+120+210).

Водночас серед чоловіків Володимир Марків у ваговій категорії до 74 кг посів 4 місце з результатом 600 кг (230+160+210), а майстер спорту України міжнародного класу Іван Король у ваговій категорії до 83 кг посів третє місце з результатом 827,5 кг (340+227,5+260).

Нагадаємо, в Києві завершились чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні та чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів. У заключний змагальний день представники Львівщини здобули 4 медалі серед дорослих.