У Дрогобичі на театралізованих екскурсіях збирають гроші для ЗСУ

У Дрогобичі на театралізованих екскурсіях збирають гроші для ЗСУ

Гроші скерують на потреби Дрогобицької ТрО

Цими вихідними у Дрогобичі вперше після тривалої перерви провели театралізовану екскурсію «Таємниці дрогобицької ратуші». Захід організував Туристично-інформаційний центр міста за підтримки театру «Альтер».

Про це пишуть на сторінці Дрогобицької міської ради.

Як розповідає керівник ТІЦу Ірина Марків, з початку повномасштабного вторгнення окупантів на українські землі театралізовані екскурсії були тимчасово припинені. Натомість ТІЦом та управлінням культури та розвитку туризму ДМР було ініційовано десяток благочинних екскурсій в місті та ярмарків у підтримку ЗСУ. Це, зокрема, історичні квести, благочинні мистецькі крами, благодійні екскурсії до Дня міста та державних свят. Усі зібрані кошти під час благочинних імпрез та заходів було скеровано на потреби захисників, а також на потреби військових Дрогобицької ТрО.

20 листопада ТІЦ після вимушеної перерви відновив і театралізовану екскурсію «Таємниці дрогобицької ратуші», яку також провели із благочинним спрямуванням.

«Дрогобичани та гості міста дуже скучили за такими дійствами як театралізовані екскурсії. Наша екскурсія «Таємниці дрогобицької ратуші» не просто цікава та насичена історичними фактами, але й містикою та театральними нотками. Тож враження та емоції від екскурсії у глядачів більш, ніж позитивні. Задоволені і ми як організатори, оскільки вдалося акумулювати кошти на допомогу військовим»,  розповідає керівниця ТІЦ Ірина Марків.

Під час екскурсії та від продажів квитків на неї Туристично-інформаційний центр виручив 2500 грн. Кошти буде скеровано на потреби Дрогобицької ТрО.

На цю неділю, 27 листопада, запланована ще одна цікава екскурсія «Осінніми стежками з Бруном Шульцом», яку також проведуть із благочинною метою в підтримку українських захисників.

Нагадаємо, у Дрогобичі 23 листопада на вулиці 22 Січня, неподалік районного відділення поліції, проводитимуть видалення старих аварійних дерев.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності