У Львові знайшли артилерійський снаряд часів Другої світової війни

У Львові знайшли артилерійський снаряд часів Другої світової війни

Боєприпас виявили під час прогулянки в лісі

У Львівській області 10 серпня виявили одразу чотири протипіхотні міни та артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Так, поблизу села Стара Сіль Самбірського району під час збирання грибів у лісі, на відстані 500 м від житлових будинків та 3 км від дороги місцевого значення, знайшли 4 протипіхотні міни ПОМЗ-2 часів Другої світової війни.

Водночас у Львові на вулиці Хоткевича під час прогулянки лісом, на відстані 1000 м від житлових будинків та 1000 м від дороги місцевого значення, виявили 76-мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

"По факту виявлення вибухонебезпечних предметів було подано заявки до 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення боєприпасів", — кажуть у ДСНС.

Там також просять дотримуватись правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечної знахідки: ні в якому разі не торкатися небезпечного предмета, не переносити та не розбирати його, не кидати у багаття. Натомість потрібно негайно повідомити про небезпечну знахідку за номером "101" або "102".

Читайте також: 

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності