14-річний львівський борець став чемпіоном Європи з вільної боротьби

У фіналі він змагався з представником Вірменії

18 липня на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 15 років відбулись фінальні поєдинки серед хлопців. У ваговій категорії до 44 кг до фіналу зумів дійти представник України — 14-річний Іван Заліско. Він змагався з представником Вірменії. Завершився поєдинок з рахунком 10:5 на користь українського борця.

Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація.

Як розповідають в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА, Іван Заліско — вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи імені Петра Короля. Тренує спортсмена Віктор Борисенко. Загалом на чемпіонаті чоловіча команда українських борців виборола бронзу.

Раніше серед дівчат срібло змагань зуміла вибороти 15-річна Дарина Зайшла, яка виступає у ваговій категорії до 62 кг. Тренує віцечемпіонку Орест Скобельський.

Близькими до медалі були також Вероніка Павліченко та Ангеліна Бондаренко, які в підсумку фінішували п‘ятими. Загалом українській жіночій команді вдалось вибороти 9 медалей: по три кожного ґатунку.