16-річна львів’янка перемогла на чемпіонаті Європи з боротьби

Ще одна представниця Львівщини зайняла високе місце, поступившись у боротьбі за медаль у бронзовому фіналі.

Львів'янка Надія Соколовська стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 17 років. Крім того, ще одна спортсменка з Львівщини, Ірина Борисюк, посіла високе місце на змаганнях.

Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Надія Соколовська стала чемпіонкою у ваговій категорії 69 кг. Дівчина тренується у Львівському фаховому коледжі спорту та на ФСТ "Динамо" під керівництвом Олександра Раковського. Торік Надія Соколовська стала чемпіонкою України з вільної боротьби у ваговій категорії до 66 кг, а на Європейському чемпіонаті здобула бронзу.

Її однокласниця Ірина Борисюк, родом з міста Ковель на Волині, теж зайняла високе місце, поступившись у боротьбі за медаль у бронзовому фіналі. Всього ж у командному заліку на чемпіонаті Європи з вільної боротьба у віці до 17 років національна збірна України серед дівчат посіла почесне перше місце.

Нагадаємо, спортсмени з Львівщини показали чудові результати на етапі Кубка світу з кульової стрільби – усі повертаються додому з медалями.