Львівщина передасть військовим 40 комплектів "Starlink"

Львівщина передасть військовим 40 комплектів "Starlink"

40 комплектів систем супутникового зв'язку закупив Львівський ІТ Кластер

Львівська обласна військова адміністрація 18 липня отримала чергову партію "Starlink". 40 комплектів систем супутникового зв'язку закупив Львівський ІТ Кластер. Невдовзі Львівська ОВА передасть засоби зв'язку Збройним Силам України та об'єктам критичної інфраструктури.

Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація.

Виконавчий директор Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський розповів, що кластер спільно з Львівською ОВА вже передали понад 400 терміналів "Starlink" на потреби ЗСУ та для забезпечення критичних об'єктів Львівщини й інших областей.

"Ми надіємося, що ці термінали допоможуть як нашим військовим, так і критичній інфраструктурі забезпечувати зв'язок у будь-яких умовах. Передача систем "Starlink" — це лише частина того, що ми робимо в межах співпраці з Львівською ОВА. Ми також реалізовуємо проєкти: "SKY" та "Vision". Завдяки останньому правоохоронці швидше розкривають злочини, виявляють та знешкоджують ДРГ-групи, а проєкт "Sky" допомагає ПвК "Захід" оперативніше реагувати на об’єкти в небі", — поділився Степан Веселовський.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький подякував компанії за ініціативність, а також розповів, куди скерують термінали, які передали цього разу.

"Ми скеруємо ці системи ПвК "Захід", 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді, "Правому сектору" та іншим формуванням ЗСУ, які потребують високошвидкісного інтернету для виконання військових завдань. Надзвичайно вдячний Львівському ІТ Кластеру за те, що допомагають нашим військовим та об'єктам критичної інфраструктури у цей непростий час. Лише завдяки комплексній співпраці влади, небайдужих громадян та відповідального бізнесу ми зможемо перемогти ворога", — сказав очільник області.

Читайте також: 

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності