Львівська ОВА передала бійцям "Правого Сектору" установку Starlink

Львівська ОВА передала бійцям "Правого Сектору" установку Starlink

Система високошвидкісного супутникового інтернету вже допомагає українським бійцям тримати зв'язок на передовій у Запорізькій області. 

Система високошвидкісного супутникового інтернету Starlink вже допомагає українським бійцям тримати зв'язок на передовій у Запорізькій області.

Як інформує Lviv.Media, про передачу установки бійцям "Правого Сектору" повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, опублікувавши відповідне фото.

"Одне з тих фото, які зміцнюють впевненість у нашій перемозі. Starlink від Львівської ОВА уже допомагає Правому Сектору на Запорізькому напрямку. Тепер забезпечувати «смерть ворогам» хлопці зможуть ще швидше!", - пише очільник ЛОВА.

Starlink – це глобальна супутникова система, яку запустила компанія SpaceX для забезпечення високошвидкісним супутниковим доступом в інтернет у місцях, де він недоступний. Основна його перевага - незалежність від мереж та висока швидкість.

26 лютого 2022 року, після вторгнення Росії, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Твіттері закликав Ілона Маска надати Україні термінали і доступ до системи. 27 лютого Маск відповів, що доступ надано, а термінали вже в дорозі, і наступного дня до України прибула перша партія. Їх розподіляють між Укрзалізницею, військовими, теробороною, територіальними громадами тощо, а також використовують для потреб критичної інфраструктури, медицини, фінансів та енергетики.

Львівщина отримала першу партію супутникових тарілок Stralink 21 березня. Також 25 тарілок Starlink для Львова закупив львівський  IT-кластер. Починаючи з 20 квітня, інтернетом Starlink в Україн можуть користуватись усі охочі, а 27 квітня в нашій державі відкрилось представництво цієї компанії.

Що таке Starlink, та як ним можуть користуватись українці, читайте за посиланням.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності