Заборона УПЦ МП на Золочівщині та стрілянина у Львові: головні новини Львівщини за 13 липня

Заборона УПЦ МП на Золочівщині та стрілянина у Львові: головні новини Львівщини за 13 липня

У Дрогобичі стартував Х Міжнародний фестиваль Бруно Шульца

  • У Золочівському районі, що на Львівщині, заборонили діяльність Української православної церкви московського патріархату (УПЦ МП). Таке рішення ухвалили на XII сесії облради. Також депутати звернулися до Верховної Ради з проханням прийняти закон, який би заборонив діяльність церкви так званого московського патріархату.
  • Львівські патрульні затримали чоловіка, який влаштував стрілянину на перехресті вулиць Сахарова – Вітовського. Затриманим виявився чоловік 1983 року народження. За словами чоловіка, постріли він здійснив у цілях самооборони.
  • У Львівській МТГ 89 навчальних закладів мають учнівські транспортні картки. Загалом ці школи отримали 15884 “ЛеоКарти” й надалі організовують їх видачу своїм учням. Загалом, для учнів надрукували 24 710 транспортних карток.
  • У Дрогобичі 13 липня стартував Х Міжнародний фестиваль Бруно Шульца. Він триватиме до 17 липня. Щорічно учасниками фестивалю стають письменники, поети, науковці, люди культури та мистецтва, відомі постаті не лише в Україні, але й далеко за її межами.
  • У Львові планують створити мурал, присвячений Юрію Руфу. Мурал буде розміщений на будинку, де жив Юрій Руф. Вже є макет малюнка та меморіальної таблиці,  встановлене риштування для початку робіт.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності