На Львівщині розділять кількадесят мільйонів: хто та на що отримає кошти

На Львівщині розділять кількадесят мільйонів: хто та на що отримає кошти

Гроші витратять на лікарні, школи, садочки та інфраструктуру

На Львівщині 39 громад отримають 89,5 мільйонів гривень, використають їх на 113 об’єктів. Розповідаємо, які громади найбільше отримають коштів та на що витратять.

Обласний бюджет Львівщини отримає 2,02 млн грн. На кошти придбають апарати штучної вентиляції легень для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні "Охорони материнства та дитинства".

Окрім того, з бюджету встановлять дитячий майданчик в Підкамінській школі з поглибленою професійною підготовкою.

Кам’янка-Бузька міська громада отримає 4,4 млн грн. За кошти зроблять капітальний ремонт приміщень 1-го поверху Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні. Також повинні реконструювати перехрестя вулиць Незалежності та Шевченка в м. Кам'янка-Бузька. Окрім того, 3 млн гривень витратять на реконструкцію фасаду Добротвірської міської лікарні.

Майже 2,5 млн грн отримає Меденицька селищна територіальна громада для придбання рентгенодіагностичного комплексу у Меденицьку лікарню.

Бориславська міська громада отримає 2,8 млн грн. За ці кошти реконструюють вуличне освітлення по вул. Дрогобицька в місті Борислав. Ще 600 тис. грн витратять на ремонт шахти ліфта у Буській центральній районній лікарні.

2,8 млн гривень отримає Грабовецько-Дулібівська сільська громада для реконструкції їдальні під Народний дім в селі Дуліби.

Жовківська міська громада отримає 6,6 млн грн. З них 400 тис. грн витратять на закупівлю музичного обладнання для Жовківської дитячої школи мистецтв та закупівлю спортивного інвентарю школам.

В селі Крехів планують відремонтувати дах Крехівського садочку, на це передбачили 500 тис. грн 5,5 млн гривень витратять на проєкти «Великого будівництва», з них реконструюють приміщення під садочок у с. Воля-Висоцька.

Також у громаді реконструюють вуличне освітлення у с. Папірня, с.Майдан, с.Фійна с. Крехів.

Івано-Франківська селищна територіальна громада отримає 4 млн гривень. За кошти встановлять спортивний майданчик в с. Страдч, замінять вікна в Дубровицькій школі та облаштують ЦНАП в смт Івано-Франкове.

Ще 3 млн гривень витратять на капітальний ремонт даху адмінбудинку та корпусу неврологічного відділення у Івано-Франківській районній лікарні.

Бюджет Перемишлянської міської громади отримає майже 5 млн гривень. Використають кошти на будівництво мережі водовідведення побутових стічних вод по вулицях Шевченка, Чуперносівська, Бічна Чуперносівська, Польова, Бічна Польова, Промислова, Коновальця, Зелена у м. Перемишляни.

Окрім того, облаштують дитячий майданчик в с. Коросно та с. Затемне. Близько 800 тисяч гривень використають на реконструкцію вуличного освітлення в с. Бачів та Дусанів.

Старосамбірська міська територіальна громада отримає 5,7 млн гривень на реконструкцію центрального водопроводу в м. Старий Самбір.

Майже 4 млн гривень отримає Червоноградська територіальна громада. За кошти придбають електричні бойлери для Червоноградської дитячої школи мистецтв, інтерактивні панелі та обладнання для шкіл. Також у громаді витратять 1,7 млн грн на реконструкцію магістрального водопроводу Бендюзького водозабору від с. Бендюга.

Додамо, з повним переліком громад, які отримають кошти можна ознайомитись за посиланням.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності