У мешканців Яворівської громади другий день поспіль відсутнє або суттєво ускладнене водопостачання. У КП “Яворіввода” зазначили, що ситуація пов’язана із різким зростанням споживання через спекотну погоду, а також не виключають можливий прорив на водогоні. Про це повідомили у Яворівській міській раді у неділю, 28 червня. Наразі яворівцям організували підвіз питної води автоцистерною. Як йдеться у повідомленні, насосна станція працює у штатному режимі: функціонують сім свердловин і три насоси. Система подає майже подвійну добову норму води, однак вона не доходить до споживачів, що може свідчити про значні втрати у мережі. Ймовірний витік шукають на складному маршруті водогону Водогін проходить від Новояворівська через болотисті, лісові ділянки та через території сіл Терновиця і Шкло. “Ділянка від Новояворівська до Яворова проходить складною болотистою місцевістю, що значно ускладнює виявлення можливого пошкодження. Працівники вже провели обстеження частини траси, однак на даний момент прорив не виявлено. Перевірки тривають”, — зазначили у міськраді. Розглядають і можливі несанкціоновані втручання в мережу У «Яворівводі» також не виключають, що причиною проблем можуть бути несанкціоновані врізки або надмірне споживання води окремими користувачами. У спекотний період це може бути пов’язано з поливом присадибних ділянок, а також наповненням басейнів і ставків, що додатково навантажує систему. Наразі для мешканців організовано підвіз питної води за графіком, який можна знайти на сторінці міської ради у Facebook. Підприємство продовжує моніторинг мережі та пошук втрат, аби якнайшвидше відновити стабільне водопостачання. Оновлення. Незабаром у міськраді повідомили, що відновлять постачання до кінця доби, 28 червня.