Спека у Львові: двоє людей потрапили до лікарні з підозрою на тепловий удар

Спека у Львові: двоє людей потрапили до лікарні з тепловим ударом

Обидва пацієнти весь день працювали під сонцем

У Львові на тлі спекотної погоди до +30°C за останній тиждень до медиків звернулися двоє пацієнтів із підозрою на тепловий удар. Про це у коментарі LVIV.MEDIA повідомила лікар-терапевт Лікарні святого Пантелеймона Ірина Юрчук.

За її словами, у обох випадках симптоми з’явилися раптово після тривалого перебування на спеці. Люди працювали просто неба протягом усього дня — один на висоті, інший у полі.

Симптоми нагадували інсульт

Медики зазначають, що стан пацієнтів спершу викликав підозру не лише на тепловий удар, а й на інсульт. У них спостерігалися сильний головний біль, запаморочення, нудота та блювання. Ввечері в обох пацієнтів також були порушення свідомості та переднепритомні стани.

Для уточнення діагнозу пацієнтів додатково оглядали неврологи та проводили необхідні обстеження.

Лікарі радять уникати спеки та пити більше води

Медикиня наголошує, що в спеку важливо уникати роботи на сонці в пікові години, носити світлий одяг, головні убори та користуватися сонцезахисним кремом.

Також Ірина Юрчук радить пити достатньо води — як звичайної, так і мінеральної — особливо під час фізичної роботи.

У разі появи сильного головного болю, запаморочення чи інших тривожних симптомів медики рекомендують одразу звертатися по допомогу. При легкому перегріванні радять перейти в прохолодне місце та відпочити.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності