Міськрада Львова розглядає проєкт створення нового скверу на Сихові

На Сихові планують створити новий сквер імені Олега Бабія

Сквер хочуть назвати на честь Героя України Олега Бабія

У Львівській міській раді розглядають проєкт створення нового скверу імені Олега Бабія. Його мають облаштувати на Сихові неподалік ліцеїв "Оріяна" і "Сихівський". Відповідний проєкт ухвали оприлюднили 27 червня на офіційному порталі міської ради Львова.

Сквер зроблять на алеї біля житлових будинків

Йдеться про алею в районі будинків 54, 40 та 42 на вулиці Гната Хоткевича, поруч з ліцеями "Оріяна" і "Сихівський". Площа нового скверу складе приблизно 0,5 гектара. Ця земля належить місту і зараз не використовується. За планами зонування міста, ця територія призначена для відпочинку та озеленення.

З метою вшанування пам’яті сквер назвуть на честь героя України Олега Бабія, який зі своїми хлопцями пройшов 600 км по території Росії та знищив три ворожі бомбардувальники. Полковник Олег Бабій загинув під час цієї спецоперації, прикриваючи відхід побратимів.

Депутати мали б ухвалити рішення про створення скверу на сесії міської ради, а також дозволити Сихівській районній адміністрації розробити необхідні документи для виділення земельної ділянки. Цей проєкт не тільки збереже зелену зону міста, але й вшанує пам'ять Олега Бабія, в честь якого назвуть сквер.

Нагадаємо, 17 травня у Львові презентували фільм LVIV.MEDIA про полковника ГУР Олега Бабія. Раніше LVIV.MEDIA писали про історію життя і подвигу Героя України Олега Бабія.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності