• Головна
  • Новини Львова
  • Міська рада відмовила сімом мешканцям у виплаті компенсації за пошкоджене ракетою майно

Міська рада відмовила сімом мешканцям у виплаті компенсації за пошкоджене ракетою майно

Наслідки ракетної атаки у Львові

Понад 30 тисяч гривень компенсації отримає лише одна львів’янка

У вівторок, 25 червня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради повідомили, що з восьми звернень мешканців щодо компенсації за зруйновану нерухомість внаслідок агресії Росії, у міській раді погодили виплатити кошти лише одній громадянці. Сімом мешканцям відмовили.

Сім мешканців отримали відмову

Рішення прийняла спеціальна комісія, яка розглядає питання компенсацій за пошкоджене чи знищене майно внаслідок російської агресії. Зокрема, йдеться про вікна та двері, які вибило або пошкодило ударною хвилею під час ракетної атаки. Комісія розглянула вісім звернень львів’ян, однак виплатити компенсацію погодили лише одній громадянці Наталії Г. Вона отримає понад 30 тис. грн компенсації. Зазначимо, що за кожне вибите вікно місто компенсує 12 тисяч гривень, за одні вибиті вхідні двері — 8 тисяч.

Натомість семеро мешканців міста отримали відмову через те, що дехто вже зробив ремонт, а частина заявників не надала доступ до пошкодженого майна для оцінки збитків.

“Одне рішення про надання компенсації — 33 599 грн, інші сім рішень — відмова. Є різні причини відмови, або мешканці зробили ремонт за власний кошт, або за кошти територіальної громади, або не надали доступ”, — пояснив начальник управління житлового господарства Владислав Іванов.

Недавня атака дронів на Львівщину: нові пошкодження та постраждалі

Нагадаємо, у квітні Львівська міськрада відмовила 12 мешканцям міста у виплаті компенсацій за пошкоджене ракетою житло. Відмови пов'язані з тим, що люди вже зробили ремонти за власні або бюджетні кошти. А наприкінці травня міськрада відмовилась компенсувати львів’янам кошти за вибите ракетою скло на балконах.

Додамо, 19 червня Росія атакувала Львівщину п’ятьма дронами. Усі вони були збиті, однак уламки безпілотників пошкодили багатоповерховий житловий будинок у Малехові, та поранили двох людей. Уламки ще одного дрона впали і серйозно пошкодили будівлю науково-дослідного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок у Львові.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності