Нардеп з Львівщини першим в Україні взяв шлюб через Дію

Одруження онлайн

Депутат з Львівщини Роман Лозинський та викладачка УКУ Світлана Кісільова одружилися онлайн

В Україні цими вихідними три пари розписалися в Дії. Першою парою, яка скористалася цією послугою, стали 30-річний депутат з Львівщини Роман Лозинський та викладачка УКУ Світлана Кісільова. Про це 24 червня повідомив віцепрем'єр-міністр і міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

“Першими закоханими, які одружилися, стали активіст, військовий, народний депутат Роман Лозинський і фахівчиня із соціальних та поведінкових комунікацій, викладачка УКУ Світлана Кісільова. Пара була разом під час розпису, бо, крім любові одне до одного, має пристрасть до інновацій. Тому одружилися в Дії першими, як справжні early adopters“, — написав Федоров.

Спочатку розробники думали, що послуга буде популярною серед пар, які живуть далеко одне від одного. Але виявилося, що її можна використовувати і по-іншому. Роман та Світлана вигадали інше застосування сервісу — поєднали онлайн-церемонію та офлайн-весілля.

Загалом на тестування нової послуги записалося 2500 пар. Незабаром онлайн-одруження стане доступним для всіх охочих. Україна стала першою країною у світі, де можна одружитися без відвідування РАЦСу, навіть якщо пара знаходиться в різних містах чи навіть на різних континентах.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності